استودیو گروسیان

مــا کــه هستیــم؟

با تیم ما بیشتر آشنا شوید

ما که هستیم؟

یک تیم منسجم با ایده‌های نو و کارآمد

ما که هستیم؟
همه چیز از یک انتخاب مهم شروع شد، یعنی همان زمانی که مسعود گروسیان از رشته‌ی فیزیک دانشگاه تربیت معلم فارغ‌التحصیل شد و بر خلاف انتظار همه، تصمیم گرفت که برود سراغ علاقه‌ی اصلی‌ترش، یعنی طراحی و برنامه‌نویسی سایت. این اتفاق بر‌می‌گردد به حدود سال ۱۳۸۷. او ابتدا، همکاری‌اش را با گروه طراحان آریو آغاز کرد و بعد از آن به شرکت بیان پیوست. چند سالی گذشت تا این‌که احساس کرد باید کار بزرگ‌تری انجام دهد. احساس کرد جای یک‌چیزهایی این وسط خالی است و خواست که خودش را وارد بازی سخت‌تری بکند و سرانجام در سال ۱۳۹۴ استودیو گروسیان را به راه انداخت. حالا ما ۵ نفر هستیم، یک تیم کوچک و جمع و جور، اما هدفمند، باهوش و سرشار از ایده‌های خلاقانه. هدف‌ ما علاوه بر کمک به مشتریانمان در بهتر و مؤثرتر دیده شدن در فضای دیجیتال، قرار گرفتن کنار کسانی است که بزرگ فکر می‌کنند و برای زیباتر و کارآمدتر کردن چهره‌ی وب فارسی، در تلاشند. 

چه کارهایی می‌کنیم؟

ما از طراحی گرافیک تا پیاده‌سازی پروژه‌های وب با شما هستیم.

چه کارهایی می‌کنیم؟
طراحی گرافیک و برندینگ، طراحی گرافیک وب سایت، طراحی گرافیک اپلیکیشن، تبدیل طراحی به کد قالب (PSD to HTML)، برنامه نویسی نرم‌افزارهای تحت وب، عکاسی از محصولات و رویدادها، تولید محتوا و کپی‌رایتینگ، بهینه سازی وب سایت و بازاریابی دیجیتال، از جمله کارهایی هستند که ما برای مشتریان خود انجام می‌دهیم.
بیشتر بدانید

اعضای تیم ما

یک تیم جوان، پرنشاط و منسجم

مسعود گروسیان

مسعود گروسیان

طراح UI، توسعه دهنده‌ی Front-end و Back-end

مسعود گروسیان، متولد سال ۱۳۶۴، در هلند است. تحصیلاتش را در رشته‌ی فیزیک، در دانشگاه تربیت معلم تهران تمام کرد، اما همیشه به فعالیت در زمینه‌ی طراحی و برنامه‌نویسی وب علاقه‌مند بود. او به محض فارغ‌التحصیل شدن از دانشگاه در مقطع کارشناسی، فرصت را غنیمت شمرد و به شکل حرفه‌ای، کارش را در همین زمینه شروع کرد. ابتدا در گروه طراحان آریو و بعد از آن در شرکت بیان، فعالیت می‌کرد و از سال ۱۳۹۴، با هدف حرفه‌ای‌تر شدن و توسعه‌ی کسب و کارش در حوزه طراحی و برنامه نویسی وب، تیم استودیو گروسیان را در کنار هم جمع کرد.
مرتضی هشترودی

مرتضی هشترودی

توسعه دهنده‌ی Front-end

مرتضی هشترودی، متولد سال ۱۳۷۰ در تهران است. تحصیلاتش را در رشته آی‌تی، در دانشگاه علم و صنعت تهران شروع کرد، اما بعد از مدتی، تصمیم گرفت تحصیل را رها کرده و به صورت متمرکزتر وارد بازار کار شود. او در سال ۱۳۹۴، به عنوان توسعه دهنده‌ی Frontend، به تیم استودیو گروسیان پیوست. مرتضی هشترودی یک گیک واقعی است و از هر چیزی که به سخت افزار و نرم افزار ربط داشته باشد، به سادگی سر درمی‌آورد. دقت بسیار زیاد، منظم و متعهد بودن، از دیگر ویژگی‌های دوست‌داشتنی مرتضی هشترودی هستند.
نیما عمرانی

نیما عمرانی

توسعه دهنده‌ی Front-end

نیما عمرانی، متولد سال ۱۳۶۷ در شهر بابل است. تحصیلاتش را در مقطع کارشناسی رشته سخت افزار، در دانشگاه علم و صنعت تهران، تمام کرد. او از سال ۱۳۹۴، به عنوان توسعه دهنده Frontend، به تیم استودیو گروسیان پیوست. نیما عمرانی بسیار باهوش، سریع و باتمرکز است و اشتیاق بسیار زیادی به یادگیری دارد. او در حال حاضر، یکی از اعضای کلیدی تیم ماست. نیما عمرانی، در کنار کدنویسی، به حرفه‌های دیگری مثل عکاسی و نوازندگی ساز سه‌تار نیز علاقه‌مند است و در این زمینه‌ها به شکل حرفه‌ای فعالیت می‌کند.
ساره موسوی

ساره موسوی

کپی رایتر و تولید‌کننده‌ی محتوا

ساره موسوی، متولد سال ۱۳۶۶، در تهران است. تحصیلاتش را در مقطع کارشناسی مردم‌شناسی، در دانشگاه آزاد تهران‌مرکز تمام کرد. او علاقه‌ی بسیار زیادی به نویسندگی و عکاسی دارد و در حال حاضر، در این زمینه‌ها، به صورت حرفه‌ای فعالیت می‌کند. ساره موسوی، از سال ۱۳۹۴، به عنوان کپی‌رایتر، به تیم استودیو گروسیان پیوست. او بهتر از هر فردی منتقد خودش است و همیشه برای ارائه‌ی بهترین‌هایش تلاش می‌کند. دقت بسیار زیاد و توانایی فوق‌العاده‌‌اش در نوشتن متون خوانا و روان، به او جایگاه ویژه‌ای داده است.

تماس با ما

با استفاده از راه‌های ارتباطی زیر با ما تماس بگیرید
آدرس:

تهران، خ آزادی، خ حبیب‌الله، خ قاسمی، پلاک ۱، واحد ۸۲