چه کارهایی می‌کنیم؟

با خدمات ما آشنا شوید

طراحی گرافیک وب ‌سایت

ساده، زیبا و کارآمد

ما با توجه به اصول حرفه‌ای گرافیک، به شکلی خلاقانه و هنرمندانه وب‌سایتی برای شما طراحی می‌کنیم که شبیه هیچ وب سایت دیگری نباشد، وب سایتی کاملا منحصر به فرد و سفارشی. پس اگر به دنبال ایجاد برند خود هستید، یا می‌خواهید وب‌سایت‌ متفاوتی داشته باشید، روی ما حساب کنید.

برنامه‌نویسی نرم‌افزارهای تحت وب

دقیق، سریع، منعطف

ما این اطمینان را به شما می‌دهیم که گرافیک وب‌سایت‌تان را به دقیق‌ترین شکل ممکن و پیکسل به پیکسل، به کد قالب ( HTML, CSS, JS, JQUERY ) تبدیل کنیم. همچنین، اگر هر زمانی بخواهید نرم افزاری کاملا منطبق با نیازهای کسب و کارتان اجرا شود، می‌توانید به تیم ما اعتماد کنید. ما این کار را با هسته نرم افزاری اختصاصی خودمان، به شکلی کاملا حرفه‌ای برایتان انجام می‌دهیم.

تولید محتوا Copy Writing

روان، گیرا، خلاقانه

متنهای گویا و روان، محصولات و خدماتتان را بهتر معرفی میکنند و موجب سریعتر دیده شدن در صفحه نتایج موتورهای جستجو می‌شوند. ما می‌توانیم در انتخاب نام تجاری و اسلوگان، مدیریت شبکه‌های مجازی، نوشتن متن‌ها و مقالات تاثیرگذار و سئو محور شما را یاری کنیم.

عکاسی از محصولات و رویدادها

هنرمندانه، نوآورانه، حرفه‌ای

اگر نیاز دارید از محصولاتتان عکسهایی جذاب، با کیفیت و هنرمندانه داشته باشید و یا اگر می‌خواهید رویدادهای محیط کسب و کارتان را به صورت حرف‌ای پوشش بدهید، عکاسان ما می‌توانند در کنار شما باشند و با دید هنری و خلاقیتشان شما را شگفت‌زده سازند.

تماس با ما

با استفاده از راه‌های ارتباطی زیر با ما تماس بگیرید
آدرس:

تهران، طرشت، نبش میدان تیموری، پلاک ۱۴۴، طبقه دوم