طراحی وب سایت تیفای

خالق کسب و کارهای موفق

این روزها یکی از دغدغه‌های اصلی ما این است که در فعالیت‌های روزمره‌ای که انجام می‌دهیم، سرعت و کیفیت بیشتری را احساس کنیم. مدتی است که بعضی از شرکت‌ها این امکان را برای‌مان به وجود آورده‌اند و تمام تلاش‌شان را می‌کنند که ما راحتی بیشتری در زندگی روزانه‌ی خود احساس کنیم. 
تیفای یک نمونه از این شرکت‌هاست و در زمینه‌ی تولید اپلیکیشن‌هایی فعالیت می‌کند که بر زندگی روزمره‌ی مردم تمرکز دارند و می‌خواهند شرایطی را فراهم کنند که ایرانیان در فعالیت‌های روزمره‌ی خود، مثل رفت و آمد، نظافت و خورد و خوراک، تجربه‌های بهتری داشته باشند و احساس خوب‌تری پیدا کنند. یکی از اتفاقات دوست داشتنی برای ما هم این بود که توانستیم از نزدیک و برای مدتی طولانی با تیفای همکاری کنیم و طراحی، پیاده‌سازی و تولید محتوای متنی، تصویری و ویدئویی وب‌سایت را انجام دهیم.

طراحی وب سایت تیفای
طراحی وب سایت تیفای

ایرانی اما مدرن

تیفای در اولین نگاه

ایرانی اما مینیمال و مدرن بودن، ویژگی‌ای است که وقتی وارد ساختمان تیفای می‌شویم به وضوح احساس می‌کنیم. برای طراحی صفحه‌ی اول وب‌سایت هم تصمیم‌مان بر این شد که فضایی به وجود بیاوریم که این ویژگی مهم را کاملا به تصویر بکشد؛ پس صفحه‌ی اول را تصویرمحور طراحی کردیم که نمایی کلی از ساختمان تیفای را به کاربر نشان بدهد و در کنار آن، از المان‌ها، انیمیشن‌ها، رنگ‌ها اشکال دقیق و منظمی استفاده کردیم که مدرن و مینیمال بودن را در ذهن تداعی کنند.

 

ایرانی اما مدرن

رویاها، رویا نمی‌مانند

شعار فارسی تیفای

شعار انگلیسی تیفای این بود: “Dreams Work”. ما باید یک معادل فارسی‌ برای این جمله پیشنهاد می‌کردیم که هماهنگی معنایی درستی با آن داشته باشد و لزوما ترجمه‌ای کاملا لغوی نباشد. بعد از چند پیشنهاد، در آخر، شعار «رویاها، رویا نمی‌مانند» انتخاب شد. 

رویاها، رویا نمی‌مانند

هم فارسی، هم انگلیسی

یک سایت دو زبانه

وب‌سایت تیفای دنیایی دو زبانه است. هم فارسی‌زبان‌ها می‌توانند خوب با آن آشنا شوند و هم کسانی که فارسی نمی‌دانند یا خارج از مرزهای کشورمان هستند.

باز هم مینیمال و مدرن

وقتی پای آیکون‌ها وسط می‌آید

تیفای نیاز داشت که در بعضی از قسمت‌های وب‌سایت، ویژگی‌های اصلی‌ترش باز هم به شکلی کاملا مختصر و مفید،  نمایش داده شوند، ما هم برای این کار تصمیم گرفتیم که آیکون‌هایی را طراحی کنیم که هم‌چنان مینیمال و مدرن بودنِ فضای تیفای را در خود داشته باشند و اصلی‌ترین ویژگی‌ها را نکته‌وار و بسیار مختصر به کاربر بشناسانند.

اسلایدر

از تصویر تا متن

عکاسی، فیلم‌برداری، کپی‌رایتینگ

شاید مثبت‌ترین نکته در همکاری ما با تیفای این بود که از طراحی تا پیاده‌سازی و تولید محتوا را به دستان ما سپردند و ما توانستیم در پایان، یک کار شسته رفته و تمیز ارائه بدهیم. عکاسی، فیلم‌برداری و تولید محتوای متنی بخش‌های مختلف وب‌سایت، یکی از لذت‌بخش‌ترین کارهایی بودند که انجام دادیم و بازخوردهای بسیار خوبی هم دریافت کردیم.

تیفای در یک نگاه

صفحات مختلف وب‌سایت تیفای

تیفای دارای صفحات مختلفی است که تک تک آن‌ها را به شکلی طراحی کردیم که چندین بلاک از محتوا داشته باشند و به ترتیب به معرفی تیفای، محیط کار و فرهنگ کاری، فرصت‌های شغلی، وبلاگ، کسب و کارها و سرمایه‌گذاری بپردازند. در پایان هر صفحه هم کاربر با یک CTA یا Call To Action به صفحه‌ی بعدی هدایت می‌شود و به این ترتیب به راحتی می‌تواند تمام صفحات وب‌سایت را ببیند.

طراحی واکنش‌گرا یا Responsive

به اندازه‌ی ظرف شما

تیفای را می‌توانید در هر دستگاه و هر اندازه‌ای، با شکل و شمایل درست و کیفیت واقعی ببینید و گشت و گذارتان را در این دنیای مدرن ادامه دهید.

طراحی واکنش‌گرا یا Responsive
پروژه قبلی

طراحی وب سایت کمپین ۳۶۰ صباویژن

معرفی جامع‌ترین راهکار تبلیغات آنلاین

طراحی وب سایت کمپین ۳۶۰ صباویژن
پروژه بعدی

طراحی وب سایت اسپارد

اولین سرویس هوشمند ارائه‌ی خدمات حرفه‌ای نظافت

طراحی وب سایت اسپارد

تماس با ما

از ۱۰ الی ۱۶ روزهای شنبه تا چهارشنبه پاسخگوی شما هستیم

آدرس:
خیابان قائم مقام، کوچه دهم، پلاک ۱۱، واحد ۱۱
به ما در شبکه‌های اجتماعی نزدیک‌تر باشید

فرم سفارش پروژه

از ۱۰ الی ۱۶ روزهای شنبه تا چهارشنبه پاسخگوی شما هستیم

طراحی UI/UX وب و موبایل

طراحی UI/UX وب و موبایل

برندسازی دیجیتال

برندسازی دیجیتال

کمپین تبلیغات دیجیتال

کمپین تبلیغات دیجیتال

توسعه Front-end و CMS

توسعه Front-end و CMS

لطفا خودتان را معرفی کنید:

کمی در مورد پروژه برای‌مان بگویید:

چقدر بودجه برای پروژه در نظر گرفته‌اید؟

تا ۵۰ میلیون تومان

از ۵۰ تا ۱۰۰ میلیون تومان

بیشتر از ۱۰۰ میلیون تومان

چقدر زمان در اختیار داریم؟

کمتر از یک ماه

بین یک تا سه ماه

بیشتر از سه ماه