طراحی وب سایت اسپارد

اولین سرویس هوشمند ارائه‌ی خدمات حرفه‌ای نظافت

نظافت منزل و محل کار همیشه یکی از مشغولیت‌های ذهنی همه‌ی ماست. این روزها هم که به دلیل درگیری‌های کاری و کمبود وقت، خیلی سخت می‌توانیم به این بخش از مسئولیت‌های خودمان رسیدگی کنیم و گاهی از به هم ریختگی و تمیز نبودن خانه و محل کار، حسابی خسته می‌شویم. اما اتفاق خوبی که تازگی شاهد آن هستیم، این است که شرکت‌هایی روی  کار آمده‌اند که در زمینه‌ی نظافت و…، خدمات مورد نیاز ما را ارائه می‌کنند و گستره‌ی خدمات‌شان را به اینترنت و فضای مجازی هم کشانده‌اند تا ما با خیال راحت‌تری انتخابشان کنیم و در موردشان اطلاعات به دست بیاوریم.
اسپارد نام اپلیکیشنی است که توسط شرکت تیفای تولید شده است. اپلیکیشنی برای ارائه‌ی خدمات نظافتی که قصد دارد در کنار این خدمت، تعاملات بین نیروی کار متخصص و شهروندان را هم هوشمند کند و وجهه‌ی اجتماعی افرادی را که در این زمینه فعالیت می‌کنند، بهبود ببخشد. ما هم این افتخار را داشتیم که در طراحی وب‌سایت اسپارد، با شرکت تیفای همکاری داشته باشیم. 

طراحی وب سایت اسپارد
طراحی وب سایت اسپارد

حس خوب تمیزی

اسپارد در اولین نگاه

برای طراحی صفحه‌ی اول اسپارد به این فکر کردیم که چه‌قدر خوب می‌شود اگر حس شادابی تمیز و مرتب بودن در همان نگاه اول به کاربر منتقل شود. بنابراین هدف را همین قرار دادیم و کار را شروع کردیم. در بخش اول یک گوشی هوشمند را که اپلیکیشن اسپارد در پس زمینه‌ی آن قرار دارد می‌بینید که در امواجی آبی رنگ شناور است و اجزای اصلی خانه که همیشه نیاز به نظافت دارند، اطرافش در گردش هستند. پس حالا معلوم می‌شود که ما کجا هستیم و قرار است با چه خدماتی سر و کار داشته باشیم. برای بخش‌های بعدی صفحه‌ی اول هم با توجه به موضوعیت خاص‌شان تصویرسازی‌ انجام دادیم.

حس خوب تمیزی

پر از رنگ و شادابی

تصویرسازی بخش مزایای اسپارد

دلمان می‌خواست در همه‌جای اسپارد تمیزی و خوشرنگ و لعاب بودن موج بزند. بنابراین در بخش مزایای استفاده از اسپارد، خانه‌ای طراحی کردیم که انگار همین حالا دستی به سر و رویش کشیده شده و حسابی مرتب و تمیز است. برای نشان دادن حس شادابی خانه از رنگ‌های متناسب استفاده کردیم و در کنارش هم انیمیشن‌های جزئی و بامزه‌ای مثل تکان خوردن پاندول ساعت و زنگ خوردن و لرزیدن تلفن اضافه کردیم.

پر از رنگ و شادابی

یک فانتزی دوست‌داشتنی

تصویرسازی بخش دانلود اپلیکیشن

در بخش دانلود اپلیکیشن هم تصویری طراحی کردیم که در آن یک تلفن همراه خیلی بزرگ کنار ابزار نظافت و زیباسازی منزل قرار گرفته و صفحات اپلیکیشن اسپارد پشت سر هم از داخلش رد می‌شوند و امکانات مختلف آن را نشان می‌دهند.

یک فانتزی دوست‌داشتنی

اسپارد در یک نگاه

صفحات مختلف وب‌سایت اسپارد

این‌جا می‌توانید در دنیای سرشار از تمیزی اسپارد شناور شوید و در یک نگاه، گشتی در تمام صفحات آن بزنید. از بلاگ گرفته تا صفحه‌ی ثبت‌نام متخصصین و تماس و دیگر صفحات آن.

به اندازه‌ی ظرف شما

طراحی واکنش‌گرا یا Responsive

اسپارد کاملا انعطاف‌پذیر است و می‌تواند به شکل‌های مختلف در بیاید. پس اگر بخواهید در تبلت، لپ‌تاپ یا موبایل آن را تماشا کنید، راحت راحت خواهید بود و تجربه‌ی کاربری لذت‌بخشی خواهید داشت.

به اندازه‌ی ظرف شما
پروژه قبلی

طراحی وب سایت تیفای

خالق کسب و کارهای موفق

طراحی وب سایت تیفای
پروژه بعدی

طراحی کمپین تبلیغاتی و بازی هندونه به شرط چاقو

بازی و جوایز ویژه‌ی صباویژن در شب یلدای ۱۳۹۵

طراحی کمپین تبلیغاتی و بازی هندونه به شرط چاقو

تماس با ما

از ۱۰ الی ۱۶ روزهای شنبه تا چهارشنبه پاسخگوی شما هستیم

آدرس:
خیابان قائم مقام، کوچه دهم، پلاک ۱۱، واحد ۱۱
به ما در شبکه‌های اجتماعی نزدیک‌تر باشید

فرم سفارش پروژه

از ۱۰ الی ۱۶ روزهای شنبه تا چهارشنبه پاسخگوی شما هستیم

طراحی UI/UX وب و موبایل

طراحی UI/UX وب و موبایل

برندسازی دیجیتال

برندسازی دیجیتال

کمپین تبلیغات دیجیتال

کمپین تبلیغات دیجیتال

توسعه Front-end و CMS

توسعه Front-end و CMS

لطفا خودتان را معرفی کنید:

کمی در مورد پروژه برای‌مان بگویید:

چقدر بودجه برای پروژه در نظر گرفته‌اید؟

تا ۵۰ میلیون تومان

از ۵۰ تا ۱۰۰ میلیون تومان

بیشتر از ۱۰۰ میلیون تومان

چقدر زمان در اختیار داریم؟

کمتر از یک ماه

بین یک تا سه ماه

بیشتر از سه ماه