طراحی کمپین تبلیغاتی و بازی هندونه به شرط چاقو

بازی و جوایز ویژه‌ی صباویژن در شب یلدای ۱۳۹۵

بازی کردن همیشه یکی از لذت‌بخش‌ترین قسمت‌های زندگی است. یک کار ِ «حال‌خوب‌کن» که اگر هم چند نفره انجام بشود، حسابی بین آدم‌ها نزدیکی و دوستی ایجاد می‌کند. 

ما هم به بازی کردن خیلی علاقه‌مندیم، اما بیشتر از آن، بازی ساختن را دوست داریم. یلدای ۹۵ هم اتفاق خوشایندی بود که باعث شد تصمیم بگیریم برای دوستان صباویژنی‌مان یک بازی یلدایی طراحی کنیم و نامش را هم بگذاریم «هندونه به شرط چاقو.» 

این مایکروسایت، اولین تجربه‌ی ما در ساخت بازی با هدف بازاریابی و کمپین بود، اما بازخورد عالی‌ای داشت. بازی در بعضی از شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌شد و ۵‌ برابر میزان تبلیغاتش بازدید داشت. تا چند روز بعد از یلدا هم تماس‌های تلفنی بسیار زیادی از طرف مردم با صباویژن برقرار می‌شد.

طراحی کمپین تبلیغاتی و بازی هندونه به شرط چاقو
طراحی کمپین تبلیغاتی و بازی هندونه به شرط چاقو

یک شب هندوانه‌ای

طراحی صفحه‌ی اول سایت

از همان ابتدای بازی وارد یک شب هندوانه‌ای می‌شوید، یک صفحه به رنگ شب با ستاره‌هایی که گه‌گاه چشمک می‌زنند و قاچ‌های کوچک و فانتزی هندوانه‌ که در این آسمان پر ستاره شناورند. این‌جا نام بازی و شرح مختصر و مفیدی از روند بازی را می‌توانید بخوانید و اگر دلتان خواست که ادامه بدهید، روی آیکون شروع بازی که به شکل یک چاقوی آشپزخانه طراحی شده است، کلیک می‌کنید و وارد مرحله‌ی بعد می‌شوید.

یک شب هندوانه‌ای

توی دل هندوانه

مرحله‌ی دوم بازی و وارد کردن اطلاعات

وارد مرحله‌ی دوم که می‌شوید، انگار وارد یک هندوانه شده‌اید؛ با صفحه‌ای سرخ‌رنگ مواجه می‌شوید که دانه‌های هندوانه با انیمیشنی خاص درون آن ریخته می‌شوند و یک فرم مختصر روبه‌روی شما قرار می‌گیرد. این‌جا مرحله‌ی دوم بازی است که باید اطلاعاتی مثل نام، ایمیل و شماره‌ی تماس‌تان را وارد کنید و بروید سراغ قسمت بعدی بازی.

حالا نوبت بازی است

صفحه‌ی سوم سایت و شروع بازی

دیگر نوبت بازی کردن است. در این صفحه ۱۲ هندوانه را می‌بینید که با نظم و ترتیب در کنار هم چیده شده‌اند و شما باید حداکثر در ۵ حرکت، هندوانه‌ی توسرخ را پیدا کنید و هرچه‌قدر هم که دل‌تان خواست، می‌توانید بازی را تکرار کنید. اگر موفق شدید، لایت‌باکسی روی صفحه نمایش داده می‌شود که شما را با کلماتی بامزه تشویق می‌کند. اگر موفق نشدید هم لایت‌باکس دیگری به نمایش در می‌آید و شما را به تکرار بازی دعوت می‌کند. 

روند جایزه دادن هم این‌طور بود که برنده‌های بازی، کد تخفیف تبلیغات اینترنتی دریافت می‌کردند و از بین‌شان هم به قید قرعه به سه نفر پلی استیشن هدیه داده می‌شد.

شکل‌های یلدایی بامزه

تصویرسازی‌ها و آیکون‌های بازی

 

این‌جا پر از شب و ستاره و هندوانه‌های متنوع است؛ از هندوانه‌ی بزرگ و کامل گرفته تا هندوانه‌های نصف‌شده یا قاچ‌های نیم‌دایره‌ای یا قاچ‌های مثلثی که برای نشان دادن تعداد شانس‌های‌تان برای ادامه‌ی بازی طراحی کرده‌ایم. آیکون شروع بازی هم که یک چاقوی آشپزخانه‌ی بامزه است که می‌خواهد کمک‌تان کند تا هندوانه‌ها را نصف کنید و آن‌که توسرخ است را پیدا کنید.

اسلایدر

طراحی بنرهای هندونه به شرط چاقو

یک‌پارچه و هماهنگ با بازی

 

این‌جا هم نشان دادیم که بازی‌ای به مناسبت شب یلدا در جریان است و به شرکت صباویژن ربط دارد. سعی کردیم شب پر ستاره، قاچ‌های هندوانه و نام و لوگوی صباویژن در بنرها کاملا دیده بشوند. در کنار همه‌ی این‌ها هم از عنوان‌هایی استفاده کردیم که توجه‌برانگیز باشند و کاربران را به این بازی تشویق کنند.

یک بازی انعطاف‌پذیر

طراحی واکنش‌گرا یا ریسپانسیو

این مایکروسایت هم مثل تمام وب‌سایت‌هایی که تا به حال طراحی کرده‌ایم، انعطاف‌پذیر انعطاف‌پذیر است. با هر دستگاهی که داشته باشید، از لپ‌تاپ گرفته تا تبلت و تلفن همراه، می‌توانید بازی را در اندازه و شکل و شمایل کاملا درست ببینید و از انجام آن لذت ببرید.

یک بازی انعطاف‌پذیر
پروژه قبلی

طراحی وب سایت اسپارد

اولین سرویس هوشمند ارائه‌ی خدمات حرفه‌ای نظافت

طراحی وب سایت اسپارد
پروژه بعدی

طراحی فروشگاه اینترنتی کاسه کوزه

فروشگاه اینترنتی لوازم خانه و آشپزخانه

طراحی فروشگاه اینترنتی کاسه کوزه

تماس با ما

از ۱۰ الی ۱۶ روزهای شنبه تا چهارشنبه پاسخگوی شما هستیم

آدرس:
خیابان قائم مقام، کوچه دهم، پلاک ۱۱، واحد ۱۱
به ما در شبکه‌های اجتماعی نزدیک‌تر باشید

فرم سفارش پروژه

از ۱۰ الی ۱۶ روزهای شنبه تا چهارشنبه پاسخگوی شما هستیم

طراحی UI/UX وب و موبایل

طراحی UI/UX وب و موبایل

برندسازی دیجیتال

برندسازی دیجیتال

کمپین تبلیغات دیجیتال

کمپین تبلیغات دیجیتال

توسعه Front-end و CMS

توسعه Front-end و CMS

لطفا خودتان را معرفی کنید:

کمی در مورد پروژه برای‌مان بگویید:

چقدر بودجه برای پروژه در نظر گرفته‌اید؟

تا ۵۰ میلیون تومان

از ۵۰ تا ۱۰۰ میلیون تومان

بیشتر از ۱۰۰ میلیون تومان

چقدر زمان در اختیار داریم؟

کمتر از یک ماه

بین یک تا سه ماه

بیشتر از سه ماه