استودیو گروسیان

یک تیم منسجم و منظم با ایده‌های نو و کارآمد

ما از طراحی گرافیک تا پیاده‌سازی پروژه‌های وب با شما هستیم

ما که هستیم؟
یک تیم منسجم با ایده‌های نو و کارآمد


استودیو گروسیان، در سال ۱۳۹۴، توسط مسعود گروسیان، راه اندازی شد. او، از سال ۱۳۸۷، در زمینه طراحی و برنامه‌نویسی وب، ابتدا در گروه طراحان آریو و سپس در شرکت بیان، به صورت حرفه‌ای فعالیت می‌کرد و پس از آن، برای توسعه کسب و کارش، تصمیم به راه اندازی استودیو گروسیان گرفت. در حال حاضر، استودیو گروسیان، ۴ نفر عضو دارد. تیمی کوچک، اما هدفمند، باهوش و سرشار از ایده‌های خلاقانه. 
استودیو گروسیان توانسته است با تلاش و همبستگی اعضای خود، افتخار همکاری با برخی از بزرگان حوزه فناوری اطلاعات، تولیدکنندگان مطرح کشور و آژانس های تبلیغاتی را نصیب خود کند. هدف استودیو گروسیان، علاوه بر کمک به مشتریان خود در ارائه بهتر و مؤثرتر خدمات و محصولاتشان، زیباتر و کارآمدتر کردن چهره وب فارسی است. امید که بتوانیم در راه این هدف، قدمهایی هر چند کوچک، اما مؤثر برداریم.

چه کارهایی می‌کنیم؟
ما از طراحی گرافیک تا پیاده‌سازی پروژه‌های وب با شما هستیم.

از جمله خدماتی که استودیو گروسیان به مشتریان خود ارائه می‌دهد، می‌توان از طراحی گرافیک و برندینگ، طراحی گرافیک وب سایت، طراحی گرافیک اپلیکیشن، تبدیل طراحی به کد قالب (PSD to HTML)، برنامه نویسی نرم‌افزارهای تحت وب، عکاسی از محصولات و رویدادها، تولید محتوا و کپی‌رایتینگ، بهینه سازی وب سایت و بازاریابی دیجیتال نام برد.

درباره ما

مسعود گروسیان

مسعود گروسیان

طراح UI، توسعه دهنده‌ی Front-end و Back-end

مسعود گروسیان، متولد سال ۱۳۶۴، در هلند است. تحصیلات خود را در رشته فیزیک، در دانشگاه تربیت معلم تهران به اتمام رساند، اما همواره به فعالیت در زمینه طراحی و

 برنامه‌نویسی وب علاقه‌مند بود. او به محض فارغ‌التحصیل شدن از دانشگاه در مقطع کارشناسی، فرصت را غنیمت شمرد و به شکل حرفه‌ای، فعالیتش را در زمینه طراحی و برنامه نویسی وب آغاز کرد. ابتدا در گروه طراحان آریو و پس از آن در شرکت بیان، به فعالیت پرداخت و از سال ۱۳۹۴، با هدف توسعه کسب و کار و حرفه‌ای‌تر شدن در حوزه طراحی و برنامه نویسی وب، تیم استودیو گروسیان را در کنار هم جمع کرد. هدف او از راه اندازی استودیو گروسیان، تنها دستیابی به موفقیت‌های کاری نیست، او اهداف بلندمدت و ارزشمندتری در سر دارد؛ او می‌خواهد با کمک تیم استودیو گروسیان، برای زیباتر و مؤثرتر دیده شدن چهره وب فارسی تلاش کند.

بیشتر
نیما عمرانی

نیما عمرانی

توسعه دهنده‌ی Front-end

نیما عمرانی، متولد سال ۱۳۶۷ در شهر بابل است. تحصیلات خود را در مقطع کارشناسی رشته سخت افزار، در دانشگاه علم و صنعت تهران، به پایان رساند. او از سال ۱۳۹۴

، به عنوان توسعه دهنده Frontend، به تیم استودیو گروسیان پیوست. نیما عمرانی بسیار باهوش، سریع و باتمرکز است و اشتیاق بسیار زیادی به یادگیری دارد. او در حال حاضر، یکی از اعضای کلیدی تیم استودیو گروسیان است. نیما عمرانی، در کنار کدنویسی، به حرفه‌های دیگری نیز علاقه‌مند است و در زمینه عکاسی و نوازندگی ساز سه‌تار، به صورت حرفه‌ای فعالیت می‌کند.

بیشتر
مرتضی هشترودی

مرتضی هشترودی

توسعه دهنده‌ی Front-end

مرتضی هشترودی، متولد سال ۱۳۷۰ در تهران است. تحصیلات خود را در رشته آی‌تی، در دانشگاه علم و صنعت تهران آغاز کرد، اما پس از مدتی

، تصمیم گرفت تحصیل را رها کرده و به صورت متمرکزتر وارد بازار کار شود. او در سال ۱۳۹۴، به عنوان توسعه دهنده Frontend، به تیم استودیو گروسیان پیوست. مرتضی هشترودی یک گیک واقعی است؛ او از هر چیزی که به سخت افزار و نرم افزار ربط داشته باشد، به سادگی سر در می‌آورد. از دیگر ویژگی‌های دوست داشتنی و مهم مرتضی هشترودی، می‌توان به دقت بسیار زیاد، منظم بودن و تعهد آشکارش به تیم استودیو گروسیان اشاره کرد.

بیشتر
ساره موسوی

ساره موسوی

کپی رایتر و تولید‌کننده‌ی محتوا

ساره موسوی، متولد سال ۱۳۶۶، در تهران است. تحصیلات خود را در مقطع کارشناسی مردم‌شناسی، در دانشگاه آزاد تهران‌مرکز، به اتمام رساند. او همواره به نویسندگی و

 عکاسی علاقه فراوانی داشت و در حال حاضر، در این زمینه‌ها به صورت حرفه‌ای، فعال است. ساره موسوی، از سال ۱۳۹۴، به عنوان کپی رایتر، به تیم استودیو گروسیان پیوست. او بهتر از هر فردی منتقد خودش است و همیشه برای ارائه بهترین‌هایش تلاش می‌کند. دقت بسیار زیاد و توانایی فوق‌العاده‌‌اش در نوشتن متون خوانا و روان، او را در جایگاه ویژه‌ای قرار داده است.

بیشتر

تماس با ما

با استفاده از راه‌های ارتباطی زیر با ما تماس بگیرید
آدرس:

تهران، خ آزادی، خ حبیب‌الله، خ قاسمی، پلاک ۱، واحد ۸۲